کاشت مو

امروزه با پیشرفت مد روز و همچنین اهمیت افراد به پوشاک مدل مو هم میتواند بعنوان ویژگی های یک شخص باشد اما تمامی افراد از مدل مو و یا حجم موی خود نیز راضی نیستند بدین منظور از این موضوع رنج میبرند و همیشه در سعی و تلاش هستند تاراه حلی برای این مشکل بیابند اما این همه تکاپو میتواند برای آنها مفید واقع شود یا خیر بستگی به این موضوع دارد که به سراغ کدامین راه کار رفته اند.اغلب افرادی که از مشکل کم پشتی مو رنج میبرند اقدام به خرید کلاه گیس میکنند.اما استفاده از کلاه گیس هم مشکلاتی را برای فرد دربر دارند به طور مثال استفاده از کلاه گیس میتواند منجر به اذیت کردن فرد شود نگهداری آن بسیار سخت میباشد و هیچوقت یک کلاه گیس نمیتواند کاملا مشابه موی طبیعی فرد شود.اما راه کاری که ما به شما پیشنهاد میکنیم کاشت مو است شما میتوانید با استفاده از موهای سایر نقاط بدن اقدام به کاشت مو سر خود کنید .کانون موی ایران با سالها تجربه در زمینه کاشت مو توانسته است با بهترین و وین دستگاه های وارداتی اقدام به کاشت مو افراد کند.
در واقع با استفاده از روش کاشت مو دیگر نیازی به استفاده از کلاه گیس ها و پوستیژ های غیر طبیعی نخواهد بود و دیگر نیازی به مراقبت های خاص نخواهید بود.همچنین کلاه گیس ها نیز همیشه با دوام نخواند بود و پس از مدتی نیز حالت خود را از دست میدهند.
پیوند مو برای افرادی که موی کم پشتی دارند و یا تاس هستند بهترین راهکار میباشد.
در کلینیک تخصصی کاشت مو وترمیم مو ایران  خدمات کاشت مو ، پیوند مو، ترمیم مو و تقویت مو به صورت کاملا تخصصی و با مدرن ترین دستگاه ها و مجرب ترین پزشکان انجام می گیرد.

کاشت مو روش های مختلفی دارد که برای مشاوره به صورت کاملا رایگان متوانید با مشاوران کانون موی ایران در تماس باشید.
کاشت مو به دو روش انجام میگیرد: روی سطح پوست و لا به لای موهای شخص
در عملیات کاشت مو ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف و یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود.