مزایای ترمیم مو

مزایای ترمیم مو

ترمیم مو از سالهای گذشته دارای خواهان و طرفداران زیادی بوده است و عمدتا افرادی با مشکل کم پشتی مو مواجه هشتند به دنبال راهکاری برای حل این مشکل هستند اما برخی مسائل و حواشی در پیرامون مشکلات مو نیز وجود دارد . استفاده از کلاه گیس همیشه راهکاری برای حل این مشکل بوده است زیرا قیمت کلاه گیس در مقایسه با سایر هزینه ها مناسب تر میباشد البته نا گفته نماند که برخی از کلاه گیس ها و موهای مصنوعی از مرغوبترین متریال ساخته شده اند و قیمتی برابر با هزینه ترمیم مو دارند.اما برای حل حواشی و مشکلات پیرامون این موضوع پیشنهادی ویژه وجود دارد که تحت عنوان ترمیم مو نامیده میشود .

برتری های ترمیم مو

ترمیم مو در مقایسه با استفاده از موی مصنوعی و پوستیژ ها دارای برخی برتری ها میباشد که از جمله آنها میتوان به عمر و دوام دائمی ترمیم مو اشاره کرد اما پوستیژها دوام طولانی ندارند و پس از مدتی حالت خود را از دست میدهند.
همچنین از دیگر مزایای ترمیم مو میتوان به این موضوع اشاره کرد که تنها با پرداخت یکبار هزینه میتوانید برای همیشه موهایی مناسب و مطابق با میل خود داشته باشد. یک از معایب استفاده از کلاه گیس این است که مدل و حالت آن طبیعی نبوده و پس از گذشت مدت زمانی کوتاه به طور کلی حالت خود را از دست میدهد و همچنین خط پیشانی آن کاملا غیر طبیعی میباشد و شستشو آن نیز بسیار سخت و حساس میباشد.

مهمترین عیب استفاده از کلاه گیس :

همانطور که اشاره شد مزایای ترمیم مو بسیار بیشتر و بهتر از صرف هزینه های بی نتیجه برای تهیه موهای مصنوعی و کلاه گیس ها میباشد. از معایب استفاده از این نوع موها میتوان به ریزش شدید موهای زیر کلاه گیس اشاره کرد که بعنوان اصلی ترین مشکل ان نیز به شمار میرود اما شما میتوانید با ترمیم مو به موهای طبیعی خود امکان رشد دهید و هرگونه حالت دلخواه را به ان بدهید.

چرا ترمیم مو در کانون موی ایران

در کانون موی ایران ترمیم مو به روش های مختلفی نیز صورت میگیرد که پس از معاینه و کارشناسی موی فرد توسط پزشک معالج بهترین راهکار در جهت ترمیم موی فرد بیمار انتخاب میگردد کلینیک موی ایران مفتخر است که با پرسنل و پزشکان مجرب در زمینه کاشت مو و با بکارگیری نوین ترین تجهیزات اقدام به ترمیم و کاشت مو شما مینماید. کلینیک ایران سعی بر این دارد که برای جلوگیری از نارضایتی مشتریان توسط سایر کلینیک های سودجویی که صرفا بدنبال جیب مشتریان خود هستند اقدام به مشاوره و کارشناسی کاملا رایگان در جهت ترمیم مو آنها کند که این پارامتر از جمله ویژگی های بارز کلینیک ایران میباشد.