روش hrt

یکی از روش ها و راهکارها برای افرادی که دچار کم پشتی مو هستند و یا مردانی که دچار تاسی هستند کاشت مو میباشد اما در برخی مواقع ترمیم مو هم میتواند پاسخگو و راه حل این مشکل باشد.کلینیک های کاشت موی متعددی در این زمینه فعالیت دارند که هر کدام با روشی اقدام به کاشت مو و یا ترمیم مو میکنند اما برخی از آنها صرفا بدنبال سود جویی میباشند.با توجه به این موضوع برخی افراد حتی با پرداخت هزینه های هنگفت هم نتیجه دلخواه خود را کسب نمیکنند و نارضایتی دارند زیرا روش هایی که این کلینیک ها برای کاشت و ترمیم مو استفاده میکنند استاندارد نیست و یا از متریال و تجهیزات مناسب در جهت درمان استفاده نمیکنند. اما با ابداع روش اhrt مشکلات پیرامون این موضوع حل شد. کانون موی ایران بعنوان یکی از برترین کلینیک های ترمیم و کاشت مو توانست با بکارگیری روش  hrtرضایت مشتریان خود را تا حد بسیار بالایی جذب نماید.
در واقع روش hrt برای کسانی بکار میرود که دارای بانک موی ضعیفی هستند و به اصطلاح بانک موی خوبی ندارند.در روش hrt کاشت مو و ترمیم مو هیچگونه وابستگی به بانک موی فرد ندارد و کاملا غیر وابسته به آن است.
در کلینیک کاشت مو ایران اجرا روش hrtبوسیله متخصصان و پزشکان خبره و باتجربه و بوسیله بهترین تجهیزات پزشکی انجام میگردد. در واقع بکارگیری روش hrt عمدتا برای افرادی میباشد که دارای بانک موی قوی و خوبی نمیباشند همچنین در این روش پزشک میتواند با توجه به نوع و جنس موی بیمار بهترین و مشابه ترین نوع مو را در جهت کاشت و یا ترمیم موی فرد بکارگیرد که کاملا  طبیعی باشد.

روش hrtدر روش hrt میتوان موها را در زیر پوست کاشت و یا روی پوست اقدام به کاشت موها کرد و در روش سوم میتوان مو را در بین موهای دیگری که تراکم کمی دارند کاشت.سه روش ذکر شده فوق را میتوان از روش های کاشت مو به روش hrt نامید که هر کدام بنابر شرایطی که فرد بیمار دارد اجرا میشود و فرد معالج و پزشک میتواند بر اساس وضعیت موهای بیمار یکی از سه روش را انتخاب کند تا بهترین نتیجه برای فرد حاصل شود.

کانون موی ایران

کانون موی ایران بعنوان یکی از کلینیک های برتر در زمینه کاشت مو میباشد که با بکارگیری روش hrt توانسته است بهترین خدمات را در حوزه مو ارائه دهد.
اما جهت بررسی وضعیت و شرایط موهای شما میتوانید با کارشناسان و پزشکان متخصص و خبره کانون موی ایران جهت مشاوره رایگان در تماس باشید و برای کسب اطلاعات و معاینه میتوانید به صورت حضوری به کلینیک موی ایران مراجعه کنید.