روش های ترمیم مو

ترمیم مو از سالیان گذشته از جمله دغدغه های افراد بوده است اما روش های مختلفی وجود دارند که هرکدام مزایا و معایبی را نیز در بر دارند. هر روزه برای ترمیم مو روش و راهکاری جدید ابداع میشود که هر کدام نیازمند شرایط خاص خود هستند اما با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و همچنین افزایش خواهان ترمیم و کاشت مو اهمیت ابداع روش های جدید نیز آشکار تر و مهم تر نیز میگردد.
همانطور که مشاهده کردید در مقالات قبلی به توصیف و تشریح هر کدام از روش های ترمیم مو اشاره شد اما در این مقاله قصد داریم به طور کلی روش های ترمیم مو را نام ببریم و به طور مختصر هر کدام را تشریح کنیم و به برخی از معایب و مزایای انها نیز اشاره کنیم.

روش اف ای تی و اف یو تی

ترمیم مو به روش اف ای تی(FIT) و ترمیم مو به روش اف یو تی (FUT) بعنوان قدیمی ترین روش های ترمیم مو نیز میباشند که بوسیله جراحی نیز اجرا میشوند ویکی از معایب آنها درد و خونریزی میباشد همچنین فرد معالج باید طی چندین مرحله به کلینیک کاشت مو نیز مراجعه کند تا عمل برداشت و کاشت نیز صورت گیرد.

روش اچ آر تی

ترمیم مو به روش اچ ار تی (HRT) این روش نیز جزو جدید ترین روش های کاشت و ترمیم مونیز میباشد که کاملا غیر وابسته به جراحی میباشد و همچنین در این روش دیگر نیازی به استفاده از بانک موی فرد نیست زیرا برخی افرادی که بانک موی قوی ندارند میتوانند از این روش استفاده کنند و پزشک معالج فرد میتواند با توجه به شرایط و جنس موی فرد بهترین و مشابه ترین مو را برای وی برای کاشت و ترمیم در نظر بگیرد.

روش های ترمیم مو

روش اس یو تی

ترمیم مو به روش اس یو تی  (SUT)که در واقع جزو برترین روش های ترمیم مو به حساب می آید زیرا دیگر نیازی به جراحی و آثار زخم و درد و خونریزی نیست و این روش توسط دستگاه های نوین و تمام اتوماتیک انجام میگیرد و در طی یک جلسه میتوان حدود 14000تار مورا کاشت . همچنین طبق سایر روش های ذکر شده نیاز نیست تا فرد چندین جلسه به کلینیک مراجعه کند.
اما  انتخاب بهترین روش در جهت ترمیم مو کار نسبتا دشواری است که از توان فرد بیمار نیز خارج است و این معالج وی است که فقط میتواند با آزمایش و همچنین بررسی دقیق روش ترمیم را انتخاب کند.

مشاوره برای انتخاب بهترین روش ترمیم مو

همانطور که ذکر شد روش های ترمیم مو مختلف هستند و روز به روز بر تعداد ابداع و پیدایش این روش ها افزوده میشود. اما برگزیدن بهترین روش کار نسبتا دشوری است که اغلب افراد انرا بعنوان دغدغه ای تلقی میکنند اما خوشبختانه در کانون موی ایران کارشناسان و پزشکان مجرب  با مشاوره رایگان این اطمینان خاطر را به شما مشتریان گرامی میدهد که متناسب با شرایط و جنس موی شما بهترین روش کاشت و ترمیم را برگزیند تا بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان بیاورد.

مزایای ترمیم مو به روشهای مختلف و موجود:

خداحافظی با کلاه گیس و موهای مصنوعی
کاشت مو کاملا طبیعی و مشابه حالت اول
نگهداری آسان و مقاومت بالا
حالت دهی راحت و مناسب
خط رشد و خط پیشانی کاملا طبیعی