تفاوت ترمیم مو با کاشت مو چیست؟

تفاوت ترمیم مو با کاشت مو چیست؟

تفاوت این ترمیم مو با کاشت مو، رشد نکردن آن است. اگر کسی کاندیدای مناسبی برای کاشت مو باشد، در وهله اول مشاوره ما به افراد توصیه می‌کنیم روش کاشت مو را امتحان کنند چراکه با کمک روش کاشت مو  صددرصد موی خود فرد رویش پیدا می‌کند. اما در صورتی که کسی کاندیدای مناسبی برای کاشت مو نباشد یعنی بانک موی خوبی برای کاشت نداشته باشد یا بیماری خاصی داشته باشد که باتوجه به توصیه پزشک نمی‌تواند کاشت مو را انجام دهد، می‌تواند از روش ترمیم مو استفاده کند. به‌علاوه مهم‌تر از همه در کاشت مو برای خانم‌ها حجم مو را هیچ پزشکی نمی‌تواند تضمین کند، چون کار کاشت حد و حدود خاصی دارد، بنابراین حجم و تراکم مویی که خانم‌ها دوست دارند داشته باشند در کاشت مو امکان‌پذیر نیست ولی درترمیم مو  محدودیت حجمی وجود ندارد. از یک حجم خیلی کم تا یک حجم خیلی زیاد مو را می‌توانند انتخاب کنند. رنگ آن نیز وابسته به نظر خود فرد است.

ترمیم مو چیست ؟

امروزه یکی از روش های درمان ریزش مو در زمینه موی سر ترمیم مو میباشد. ترمیم مو چندی از مشکلات و دردسر های کاشت مو را ازبین برده و ذهنیت و فضای بهتری برای منقاضیان این کار افزایش میدهد. کاشت مو ممکن است از نظر ذهن طبیعی و بهتر باشد ولی برای افرادی به کار میرود یا مناسبتر  است که  دارای بانک موی قوی و زیادی هستند. ترمیم مو نیازی به بانک مو ندارد و ضخص تا هر تراکمی که مدنظر داشته باشد میتواند به راحتی بدست آورد. ترمیم مو نیاز به عمل جراحی ندارد و همچنین درد و بیهوشی نیز ندارد و روشی است که از قدیم وجود داشته ولی اخیرا با روش های پیشرفته تکمیل گشته و بازده عالی و طبیعی به شخص میدهد،که مجددا لذت جوانی را بازمیگرداند. موسسه ترمیم کانون موی ایران فعالیت خود را زیر نظر متخصص ترمیم مو انجام میدهد.

ترمیم مو در کانون موی ایران  با توجه به اینکه به صورت سطحی بر روی سر انجام میشود عوارض خاصی‌ ندارد چون مانند کشت مو سوراخی بر روی سر صورت نمی‌گیرد به همین دلیل اگر عوارضی هم باشد از کشت مو کمتر است کاشت مو ممکن است بعضی‌ از مواقع دچار گر شود که آن هم به راحتی‌ توسط خود شخص قابل حل است که هیچ زمینه‌ا‌ی برای نگرانی ایجاد نمیکند.در فرایند ترمیم مو فرآیندی بدون عوارض و فرآیندی آسان محسوب میشود که هم بازده بالایی‌ دارد و هم مشکلات پس از عمل را از بین برده و کاملا بدون عوارض می‌باشد که کلینیک ما ترمیم مو را پیشنهاد می‌کند.

تفاوت ترمیم مو و کاشت مو

انواع ریزش مو در اقایان را در تصویر بالا مشاهده میکنید

با ما در کانونموی ایران همراه باشید در کانال تلگرام یا اینستا گرام