ترمیم مو و دانستنیهای زیبایی

ترمیم مو و دانستنیهای زیبایی

درباره ترمیم مو

در ترمیم مو طبیعی اين موها برای جایگزین کردن موهای از بین رفته نواحی دیگر به ترمیم مو كه كم مو یا طاس است منتقل شده و به شكلی نظم و ترتیب داده می شوند.

كه ترمیم مو ایجاد بیشترین پوشش را ممکن و زیباترین جلوه ترمیم مو  در چهره بشوند. موی ترمیم شده نه تنها یک موی طبیعی با تمام خصوصیات مربوطه است تا پایان عمر دائمی بوده، رشد نمکند ريزش ندارند، قابل شستشو، اصلاح و آرايش می باشند، همچنین در ترمیم مو کانون موی ایران  جنس ، رنگ و حتی تغییرات رنگ آن ها مشابه موهای پشت سر می باشد. در ترمیم موی کانون موی ایران :

البته باید در نظر داشت که به وسیله هیچ روشی نمی توان موها را به حالت قبل از ریزش بازگرداند چراکه تر میم مو  زايش و ايجاد موي جديد نيست و هیچ مویی به سر اضافه نمی گرددو این پروسه فقط شامل جابجا کردن موهای فرد می باشد پس در ترمیم مو  مو محدودیت بانک مو (تعداد و تراكم مویی كه قابل استفاده جهت ترمیم مو مي باشد)  وجود دارد و در وسعت ریزش بالا امکان ایجاد تراکم های زیاد وجود دارد . کانون موی ایران در ترمیم مو دركل ترمیم  مو به فرد كمك مي كندچهره جوانتر و زيباتري داشته باشد اما بسته به پر پشت بودن موهای اطراف دارد موی پشت سرممکن است نتوان تمامی طاسی سر را پوشش دهد .

تر میم موی سر  سر نماد زیبایی ، شادابی ، آراستگی و نشانگر خصوصیات رفتاری و اخلاقی افراد بوده که در کانون موی ایران انجام میشود. و از جمله عواملی می باشد که در روابط اجتماعی تاثیر بسیار زیادی دارد. وضعیت موی هر فرد اثرات غیر قابل تصوری بر اعتماد به نفس، روابط بین فردی و موقعیت اجتماعی شخص دارد تا جایی که چگونگی موها میتواند قضاوت دیگران را در برخورد با فرد تحت تأثیر قرار دهد و به همین دلیل پاکیزگی، خوش حالت بودن و حفظ سلامت مو دارای اهمیت زیادی برای انسان میباشد.

از سوی دیگر از دست دادن مو غالباً موجب استرس و فشار عاطفی شدید گردیده به طوریکه اکثر افراد طاس به دلیل از دست دادن موهای خود در اضطراب به سر برده و اغلب نگران طعنه های اطرافیان می باشند. انسان همیشه در جستجوی راهی برای رفع طاسی بوده و در این میان داروها و وسایل زیادی به وجود آمده اند که بسیاری از آنها نه تنها جنبه کلاه برداری داشته بلکه موجب آسیب های زیادی به پوست و مو می گردند که بعضاً قابل جبران نمی باشند.

با کانون موی ایران در کانال تلگرام همراه باشید

باز ساز موهای از دست رفته را ترمیم مو میگویند

اگر سه ناحیه جلوی سر، بالای سر و فرق سر همزمان طاس باشند، طاسی کامل و درجه هفت محسوب می شود. این افراد معمولا بانک موی کافی هم ندارند و پشت سر شان شبیه نعل اسب مو دارند و نمی توانند کاندید مناسب برای روشهای ترمیم مو  محسوب شوند. برای چنین افرادیباز سازی مو و ترمیم مو پیشنهاد میشود توصیه می شود.