ترمیم مو به روش sut

ترمیم مو به روش sut

ترمیم مو به روش sut

ترمیم مو همیشه بعنوان راهکاری برای افرادی بوده است که دچار کم پشتی و بوده اند و حتی مردانی که دچار تاسی هستند همیشه در تکاپوی یافتن راهکاری هستند تا مشکل خود را برطرف سازند.
اما ترمیم مو روش های مختلفی نیز دارد که از جمله آنها میتوان به ترمیم مو به روش sut و همچنین ترمیم مو به روش  sut اشاره کرد. هر کدام از این روش ها در زمان و شرایط خاص خود بکار میروند که پزشک معالج میتواند بنا به شرایط فرد بیمار یکی از این روش ها را انتخاب کند.همانطور که در مقالات قبلی ذکر شد ترمیم مو به روش sut عمدتا برای افرادی استفاده میشود که دارای بانک موی ضعیفی میباشند.برای این افراد جهت کاشت و ترمیم مو از موی مشابه استفاده میکنند.
اما روش دیگر در حوزه کاشت مو نیز جایگاه والایی نیز پیدا کرده است. در واقع ترمیم مو به روش  sut هیچگونه وابستگی به تیغ جراحی و بیهوشی و سایر عوامل پیرامون ندارد و دیگر آثاری همچون جای زخم نیز وجود ندارد. در واقع روش sut بوسیله دستگاه های تمام اتوماتیک اجرا میشود که این امر توسط متخصصین مجرب و باسابقه انجام میگیرد که میتوان بوسیله روش sut عددی بالغ بر 14000تار مو را کاشت که کاملا طبیعی بوده و سه برابر موی طبیعی ترکم را داراست.
یکی از مزایای  ترمیم مو به روش اس یو تی عدم خستگی و درد و خونریزی بیمار میباشد بدین دلیل که طبق روش های قدیمی دیگر مانند  fit و fut عمل نمیگردد زیرا برای اجرای این روش ها فرد بیمار باید جلسات متعددی را به کلینیک جهت برداشت و سپس کاشت مو مراجعه کند که موجب خستگی وی و همچنین درد و خونریزی فرد بیمار میشود.همچنین از دیگر مزیت های روش sut این است که موی کاشته شده در مقایسه با سایر روش های کاشت سه برابر رشد میکند و تراکم آن حتی از موی طبیعی و اولیه فرد نیز بیشتر خواهد بود کاشت هزاران تار مو در یک جلسه نیز در ترمیم و کاشت مو به روش sut نیز امکان پذیر است.
یکی از مهمترین و بارز ترین ویژگی های ترمیم مو به روش sut طبیعی بودن موهای کاشته شده میباشد که خط رشد و خط پیشانی کاملا طبیعی جلوه میدهد.

روش های ترمیم مو

با توجه به این موضوع پی میبریم که بکارگیری روش sut میتواند گزینه ای مناسب برای افراد ی باشد که خواهان ترمیم و کاشت موی خود هستند همچنین با پیشرفت روز افزون تکنولوزی و علم پزشکی رفته رفته روش های و راهکار های ترمیم مو نیز بهتر و پیشرفته تر میگردد همچنین افرادی که از درد و خونریزی کاشت مو به روش های قدیمی هراس داشتند با ابداع ترمیم مو به روش sut دیگر ترسی نخواهند داشت زیرا این امر توسط جدید ترین و بهترین دستگاه های تمام اتوماتیک انجام میگیرد.اما پس از ترمیم مو نیازمن مراقبت هایی نیز خواهید بود که به برخی ازآنها اشاره خواهیم کرد: در هفته های اول پس از ترمیم مو نباید ورزش های سنگین کرد همچنین دو الی سه هفته پس از ترمیم ناحیه کاشته شده را باید به ارامی شست.
کانون موی ایران مفتخر است که بعنوان اولین و برترین مجری ترمیم مو به روش اس یو تی توانسته است رضایت مشتریان را به خود جلب نماید.