ترمیم مو به روش hrt بهترین روش ترمیم مو چیست

ترمیم مو به روش hrt بهترین روش ترمیم مو چیست

یکی از راههای درمان ریزش مو که امروزه در حوزه ریزش مو و طاسی سر به شدت طرفدار پیدا کرده ترمیم مو می باشد.ترمیم مو  بزرگترین ضعف های کاشت مو را برطرف کرده است که در اینجا راجع به آن بیشتر بیان می کنیم.

کاشت مو شاید مزایای خوبی را دارا باشد از جمله رویش مو ولیکن کسانی که بانک موی مناسبی ندارند متاسفانه نمیتوانند کاشت مو را انجام دهند زیرا در پشت سر مویی ندارند که از انجا برداشت و در ناحیه مورد نظر کاشت انجام شود.

یکی از ویژگی های ترمیم مو نیاز نداشتن به بانک موی شخص است و اینکه شخص کاندید تا هر تراکمی را که بخواهد میتواند به راحتی آنرا به دست آورد.

ترمیم مو به چند روش قابل انجام است که در کلینیک

ترمیم مو به روش hrt زیبایی ترمیم مو را با کانون موی ایران تجربه کنید

از بهترین روش و جدیدترین متد برای این منظور استفاده می شود که ترمیم مو به روش HRT و MicroHRT می باشد.

با مشخص نشدن و عدم درمان ریزش موی کاشته شده این احتمال زیاد است که پس گذشت مدت زمانی موهای کاشته شده همانند موهای قبلی شما دچار ریزش شوند و یا اینکه پس از کاشت مو تعداد زیادی از فولیکول های مویی که کاشته شده بودند رشد نکنند و عمل به نتیجه بماند.

آیا این روش برای بانوان هم امکان پذیر می باشد؟
خانم هایی که دچار ریزش مو می شود متاسفنه نمی توانند کاشت مو انجام دهند و تنها راه حل برای آن ها ترمیم مو می باشد که با ترمیم مو به روش hrt می توانند ظاهری همانند گذشته داشته باشند.
آیا پس از انجام ترمیم مو میتوان استحمام کرد و موها را به هر حالتی شانه کرد؟
باید عرض کنیم شما عزیزان پس از ترمیم مو همانند گذشته می توانید به فعالیت های ورزشی ، استحمام ،استخر، سونا و … استفاده کنید و همچنین موهای ترمیم شده شما قابلیت استفاده از سشوار، رنگ، فر، ژل و … را داشته و عمر مفید آن بستگی به نوع رسیدگی فرد دارد .
توجه:
یکی از مهمترین اهداف مرکز تخصصی کانون موی ایران از بدو تاسیس رضایت کامل و برآورده سازی خواسته های مراجعین خود بوده که این موضوع در نهایت باعث معرفی اطرافیان شخص به این مرکز می شود در پایان آرزومندیم که بتوانیم اعتماد به نفس و زیبایی را به شما عزیزان هدیه دهیم