ترمیم موو ماندگاری

ترمیم مو و ماندگاری

از دیدگاه روانشناسان میتوان گفت که ترمیم مو در سلامت روانی در افراد مهمتر از سلامت جسمانی در آنهاست چراکه بسیاری از بیماریهای ریزش مو و  جسمانی منشا روحی ، روانی دارند .

در واقع سلامت روانی توانایی ما در درک واقعیت همان گونه است که پاسخ به چالشهای آن و توسعه راهکارهای منطقی برای زندگی را شرح میدهد فردی که از نظر روان سالم است سعی در اجتناب و کشمکشها و مصیبتها نمیکند بلکه میتواند خود را با مشکلات سازگار سازد.

شایان ذکر است که کارشناسان معتقند بهترین راه برای عزیزان پسوریازیس ، لیکن پلان ، کسانی که دیابت دارند ، کسانی که فشار خونشان بالاست و یا کسانی که بانک موی مناسب برای کاشت مو ندارند و یا به هر دلیلی با روشهای جراحی برای داشتن مو مخالفند ، ترمیم مو است.

پس از براورد اجمالی اجرای کار آن شخص برای شرکت خارجی که این پروتزهای ترمیم مو  را تهیه و توزیع میکند سفارش گذاشته میشود که شرکت مذبور این جنس موهای انتخاب شده را بر روی یک لایه کورتکس که از جنس نانو است و به روش نانو ارگانیک ساخته شده است انجام میدهند ، به این علت در این کورتکسها از متریال نانو استفاده میکنند چون میکروبها ، باکتری ها، قارچها و… در محیط نانو قابلیت تکثیر و انتشار ندارند استفاده از روش نانو ارگانیک در محیط نانو برای این پروتزها در واقع حفظ و رعایت بهداشت شخصی و سلامت عمومی افراد است.

اینجانب هادی صالی راد از سال ۱۳۷۷ تا کنون با خیلی از افراد که ریزش مو داشته اند برخورد داشته ام و در این چند سال در زمینه ترمیم مو تحقیق و بررسی نموده ام تا بتوانیم در زمینه ترمیم مو در کانون موی ایران برای شما عزیزان راه حل ساده ای در این زمینه فراهم سازیم ترمیم مو بهترین راه برای به دست اوردن زیبایی شماست ترمیم مو زیبایی را به شما برمیگرداند شما در ترمیم مو میتوانید موهایی مانند موی طبیعی داشته باشید

با کانون موی ایران در اینستا گرام و کانل تلگرام همراه باشید

ترمیم مو در کانون موی ایران

با کانون موی ایران زیبایی را تجربه کنید