افزایش رشد موی سر با آب برنج

افزایش رشد موی سر با آب برنج

افزایش رشد موی سر با آب برنج
افزایش رشد موی سر با آب برنج

افزایش رشد موی سر با آب برنج

افزایش رشد موی خود را با آب برنج بیشتر کنید همیشه برنج برای خوردن استفاده می شود برای شوله زرد برای شیربرنج  ولی جز خوردن میتونیم برای رشد موهایمان ازآن استفاده کنیم امیدواریم این مطلب را بخوانید واستفاده مفیدی ازآن ببرید باما همراه باشید واز سایت ما دیدن فرمائید.آب برنج روشی باستانی برای داشتن موهای بلندتر

وقتی در آشپزخانه برنج دم می کنید، آب حاصل از آن را دور نریزید زیراآب برنج سرشار از مواد مغذی است که هم برای پوست و هم برای مو فواید و خواص بسیار دارند.

مو

آیا از رشد کند موی خود به ستوه آمده اید؟ از بکارگیری ترفندهای مختلف برای رشد سریع مو که نتیجه خاصی به همراه ندارند، خسته شده اید؟ در ادامه ترفندی برای کمک به بهبود این شرایط ارائه شده است.

به نقل از “ریدرز دایجست”، آماده شوید تا روال مراقبت ازموی خود را برای همیشه تغییر دهید. شستشوی مو با آب برنج (آنچه پس از پخت برنج باقی می ماند) می تواند به رشد سریع تر مو کمک کند.

افزایش رشد موی سر با آب برنج
افزایش رشد موی سر با آب برنج

 

 

 

 

 

 

روشی برای رشد سریع مو

زنان ژاپنی دیر زمانی است که از این راز آگاهی دارند، اما به تازگی مورد توجه هر چه بیشتر قرار گرفته است. آب برنج می تواند  رشد مو را تحریک کند، تارهای مو را تقویت کند، وسلامت پوست سر را بهبود ببخشد. افزون بر این، آب برنج ریشه های مو را تقویت می کند، در شرایطی که حجم و درخشش بیشتری به آن می بخشد.

این روش درمانی بسیار ساده است و می توانید در خانه آن را انجام دهید، در شرایطی که دیگر نیازی به صرف هزینه های سنیگن برای خرید محصولات گران قیمت وجود ندارد. پس از شستشوی مو با شامپو، با آب برنج پوست سر خود راماساژ دهید و به سمت انتهای تارهای مو حرکت کنید. زمانی که مو به طور کامل مرطوب شد، اجازه دهید 5 تا 10 دقیقه به همان حالت باقی بماند، سپس سر خود را با آب شستشو دهید.

منبع: