اطلاعات در مورد ترمیم مو

اطلاعات در مورد ترمیم مو

انستیتو زیبایی و ترمیم موی کانون موی ایران یکی از بزرگ‌ترین موسساتی است که با کمپانی‌های بزرگ ترمیم موی دنیا نظیر  karkafi  در ارتباط بوده و کلیه کالاهای خود را از آنها تهیه می‌کند. کانون موی ایران تنها موسسه‌ای است که فعالیت‌های آن زیر‌نظرمتخصص ترمیم مو هادی صالحی راد ، متخصص ترمیم و زیبایی مو انجام می‌شود. همچنین انستیتو ترمیم موی کانون موی ایران به‌دلیل تعهدی که نسبت به شخصیت و سلامت افراد دارد، تمام پرسنل خود را از افراد تحصیلکرده دانشگاهی انتخاب کرده که حداقل 20 سال تجربه کافی در این زمینه دارند. کلیه کالاهای مورد استفاده در کانون موی ایران تحت پوشش سازمان CPAA (سازمان حمایت از مصرف‌کننده) و مورد تایید FDA (سازمان غذای و داروی) آمریکاست. که 12 سال پیش نامه ای به fda ارسال شد که در فرصتی مناسب جواب را در متن های بعدی کانون موی ایران  برای  شما به نمایش میزاریم .

در این موسسه دو تضمین عمده برای تمام مراجعین وجود دارد:

الف‌: این سیستم از نظر بهداشتی صددرصد سلامت و ایمن بوده و ‌هیچگونه عارضه‌ای برای پوست و مو ندارد.

ب: این سیستم صد‌در‌صد طبیعی و غیر‌قابل تشخیص است.

مزیت این محصول چیست؟

در این موسسه فقط از سیستم‌های کاستوم )custom(  استفاده می‌شود که بارزترین مزیت این محصولات در این است که ضمن اندازه‌گیری دقیق بر‌اساس الگوی منحصر به فرد هر شخص و نزدیک‌ترین نمونه به جنس و رنگ موی هر شخص مبنای اصلی کار قرار می‌گیرد، به‌طوری‌که رویش موی خود شخص به منظری غیر‌قابل تشخیص «طبیعی» تبدیل می‌شود. نکته بسیار مهم در‌مورد سیستم‌های کاستوم این است که در ساخت آنها از مواد اولیه بسیار لطیف‌تر، طبیعی‌تر همچنین عاری از هر‌گونه نقص‌های فنی یا کیفی عرضه می‌شود. ضمنا به‌دلیل فرآیندهای نظارتی ویژه بر ترکیبات مواد سازنده هیچ‌گونه موادی که برای سلامت پوست و مو مضر شناخته می‌شوند در آنها استفاده نمی‌شود.

آیا گارانتی هم شامل محصولات شما می‌شود؟

با اینکه حتی کمپانی‌های بزرگ ترمیم و زیبایی موی دنیا گارانتی برای محصولات خود ندارند، این موسسه برای اطمینان خاطر مشتریان خود، سیستم‌های ترمیم موی خود را تا از 1 تا 3 سال ضمانت می‌کند.

پازل موی ترمیم موی کانون موی ایران

گذذاشتن پازل را به عهده شما میگذاریم!!!!!!